Нова Каховка
C

» » Microsoft інвестує $500 мільйонів у розвиток хмарних сервісів в Україні

Microsoft інвестує $500 мільйонів у розвиток хмарних сервісів в Україні

Microsoft інвестує $500 мільйонів у розвиток хмарних сервісів в Україні

Міністерство цифрової трансформації підписало меморандум з корпорацією Microsoft про впровадження Azure Expansion Program, що передбачає створення та локалізацію хмарних сервісів Microsoft в Україні.

 

Як передає кореспондент Укрінформу, підписання меморандуму відбулось 2 жовтня.

 

"Програма Azure від Microsoft передбачає розвиток хмарних сервісів Azure в розмірі понад 500 млн доларів США. Зараз ми розглядаємо можливість переходу сервісів Дія 2.0, які ми, до речі, будемо презентувати в наступний понеділок, на хмарні сервіси Azure Microsoft", - зазначив під час брифінгу з нагоди підписання меморандуму віцепрем'єр-міністр України – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

 

Він додав, що також в рамках впровадження програми в наступні три роки планується залучити до співпраці понад 100 тисяч ІТ-спеціалістів.

 

За словами Федорова, співпраця з Microsoft дозволить Мінцифри використовувати хмарні сервіси корпорації, а це, в свою чергу, зробить зберігання даних більш безпечним та зекономить державі мільярди гривень на закупівлях. Також в рамках співпраці з корпорацією планується запровадити навчальні програми для студентів та ІТ-спеціалістів.

Microsoft інвестує $500 мільйонів у розвиток хмарних сервісів в Україні

"Мета цього меморандуму - зробити Україну кращим місцем для життя та зробити українські компанії більш конкурентоспроможними завдяки останнім технологіям, які стануть доступними в Україні". - зазначив генеральний директор представництва Microsoft в Україні Ян Петер Де Йонг. Він додав, що Microsoft пропонує Україні інструменти для досягнення цих цілей. Зокрема, які дозволять посилити цифрову трансформацію країни та сприятимуть економічному розвитку.

 

Microsoft Azure — це хмарна платформа та інфраструктура корпорації Microsoft, призначена для розробників застосунків хмарних обчислень та яка спрощує процес створення онлайн-застосунків.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.