Нова Каховка
C

» » Папуги вчили один одного матюкатися і ображати дівчат

Папуги вчили один одного матюкатися і ображати дівчат

Папуги вчили один одного матюкатися і ображати дівчат

Адміністрація зоопарку в англійському Лінкольнширі змушена була тимчасово розлучити п'ятьох папуг жако, які навчилися лаятися і хором ображали відвідувачів.

 

Сірі папуги Біллі, Ерік, Тайсон, Джейд та Елсі потрапили до колонії з 200 папуг лише у серпні, але вже незабаром навчилися нецензурно лаятися.

 

Окрім того, вони стали підбивати і заохочувати лаятися один одного.

 

"Нам не звикати до лихослівних папуг, але щоб одразу п'ятеро - таке у нас вперше", - зізнався виконавчий директор зоопарку Стів Ніколс.

 

За його словами, папуги навчилися лаятися ще під час карантину, де вони й перезнайомилися.

 

"Спочатку їхня лайка викликала у нас сміх, але потім вони самі почали сміятися. І почалося: один лається, інші регочуть, це заводить його ще більше, потім естафету перехоплює наступний. І потік лайки та сміху ллється просто як в якомусь робочому клубі", - цитує Ніколса місцеве видання Lincolnshire Live.

 

Зрозуміло, птахи не полишили шкідливої звички і після карантину. І коли їх випустили у вольєри і представили публіці, то вже через 20 хвилин доглядачі повідомили Ніколсу, що папуги когось облаяли.

 

Причому найдобірніша лайка діставалася молодим дівчатам.

 

"Нашим відвідувачам все це здається дуже кумедним, і у нас не було жодної скарги. Коли папуга посилає вас подалі, це справді звучить дуже смішно, - зізнається директор, - Але у вихідні до нас приїжджають дитячі екскурсії, і з цим треба було щось робити ".

 

У результаті прийняли рішення папуг-лихословників розлучити і підсадити до ввічливіших побратимів-жако, які навчили б їх нормальної мови сірих папуг.

 

Після цього перевихованих папуг переселили в різні кінці зоопарку, щоб вони не провокували один одного на дурниці.

 

Поки що такий крок дав свої результати: у зоопарку не лунає брудна лайка.

 

Але папуги - птахи тямущі. У тому ж зоопарку папуга на прізвисько Чіко недавно вивчив кілька пісень, зокрема, хіт Бейонсе If I Were A Boy ("Якби я була хлопцем").

 

Так що керівництво зоопарку готується до нових витівок.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.