Нова Каховка
C

» » У Міносвіти розповіли, як зміняться зарплати вчителів

У Міносвіти розповіли, як зміняться зарплати вчителів

У Міносвіти розповіли, як зміняться зарплати вчителів

Протягом наступного 2021 року зарплати вчителів в порівнянні з серпнем 2020 року збільшаться майже на 30%, заявив виконуючий обов'язки міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

 

«Доходи вчителів вже виросли з 1 вересня на 5,8%. У зв'язку з підвищенням заробітної плати з 1 січня доходи збільшаться ще на 20%, з 1 липня - ще на 8%. Тобто протягом 2021 зарплати педагогів у порівнянні з серпнем 2020 збільшаться майже на 30% », - зазначив він

 

Разом з тим, низький рівень зарплати вчителів Шкарлет назвав "злочином проти України, яке триває вже 29 років" і додав, що сьогодні в МОН "намагаються це змінити".

 

Нагадаємо, в проект держбюджету-2021 закладено збільшення витрат на освіту на 34 млрд гривень. Загальний бюджет освіти складе 173, 8 мільярдів гривень.

 

Для виплат заробітної плати педагогічним працівникам установ загальної середньої освіти передбачено 102,5 млрд грн, що на 21,2 млрд грн більше в порівнянні з поточним роком.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.