Нова Каховка
C

» » Бериславський педагогічний коледж прийняв 100 студентів-першокурсників

Бериславський педагогічний коледж прийняв 100 студентів-першокурсників

Бериславський педагогічний коледж прийняв 100 студентів-першокурсників

Цьогоріч в одному зі структурних підрозділів Херсонського державного університету – Бериславському фаховому педагогічному коледжі імені В.Ф.Беньковського до навчання долучилося 100 студентів-першокурсників.

 

«Навчання студентів проводиться в очному режимі із дотриманням усіх санітарно-гігієнічних вимог згідно з наказом «Про затвердження протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку поширенням COVID-19», - зазначив директор  коледжу імені Андрій Костюк.

 

Зокрема, допуск до коледжу працівників та студентів здійснюється за умови використання засобів індивідуального захисту, після проведення скринінгу безконтактним термометром.

 

Також у коледжі розроблено «Алгоритм дій на випадок виявлення ознак гострих респіраторних захворювань у здобувачів освіти та працівників коледжу», «Алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації, пов'язаної з реєстрацією випадку захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19) серед здобувачів освіти та працівників коледжу». У навчальному закладі працює інформаційно-освітнє середовище на базі G Suite для освіти та LMS Moodle «Вчись онлайн» для взаємодії зі здобувачами в режимі онлайн.

 

Наразі продовжується вступна кампанія до Бериславського фахового педагогічного коледжу ХДУ. Надходять заяви на спеціальність «Дошкільна освіта» на заочну форму навчання, і наразі таких 10. Усі охочі можуть подати заяви до 12 жовтня включно. А підсумки вступної кампанії будуть оголошені у кінці жовтня.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.