Нова Каховка
C

» » Організатори збільшили розмір Нобелівської премії

Організатори збільшили розмір Нобелівської премії

Організатори збільшили розмір Нобелівської премії

Рада директорів Нобелівського фонду збільшила Нобелівську премію 2020 року на 1 мільйон шведських крон (приблизно 110 тисяч доларів). Відтак за одну призову категорію переможці отримуватимуть 10 мільйонів шведських крон (1,1 мільйона доларів).

 

"Публічне оголошення лауреатів Нобелівської премії 2020 року розпочнеться 5 жовтня. Особливо важливим цього року є святкування досягнень лауреатів, які надихають нас і дарують надію на майбутнє. Наближаючись до тижня оголошень, ми раді повідомити, що цього року збільшуємо суму на 1 мільйон шведських крон", — сказав виконавчий директор Нобелівської фундації Ларс Хейкенстен, повідомляє пресслужба комітету.

 

З початку 2012 року інвестиційний капітал Нобелівського фонду зріс — з майже 3 мільярди до 4,6 мільярда шведських крон. Причиною цього стало вдале інвестування.

 

"Амбіція Нобелівського фонду полягає в тому, щоб у майбутньому розмір премії відповідав реальним доходам у суспільстві", — пояснив Хейкенстен.

 

Що відомо

 

  • Через пандемію цьогорічне вручення Нобелівської премії пройде у новому форматі.

 

  • Імена нобелівських лауреатів назвуть у період з 5 до 12 жовтня. Церемонія вручення відбудеться 10 грудня — у день смерті Альфреда Нобеля.

 

  • Медалі та дипломи переможцям передадуть через посольства їхніх країн або наукові центри, в яких працюють переможці.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.