Нова Каховка
C

» » ЦВК призначила нового голову Новокаховської теркомісії

ЦВК призначила нового голову Новокаховської теркомісії

ЦВК призначила нового голову Новокаховської теркомісіїЦентральна виборча комісія достроково припинила повноваження голови Новокаховської територіальної виборчої комісії Людмили Куликової, яка  була призначена за квотою ВО «Батьківщина». За поданням цієї політсили Центрвиборчком 15 вересня призначив нового керівника ТВК — Сергія Галагана.

 

На черговому засіданні комісії, яке відбулось 17 вересня, він склав присягу голови, після чого звернувся до членів тервиборчкому:

 

«Давайте проведемо вибори гідно, без скандалів, чисто і прозоро», — наголосив Сергій Галаган.  

 

Таким чином, Новокаховська теркомісія в початковому складі встигла пропрацювати менше двох тижнів. За цей час на засіданнях ТВК сталося декілька скандалів, пов’язаних з спробою Куликової проштовхнути постанову про утворення 5 територіальних виборчих округів, а також з публікацією в газеті «Говорить Нова Каховка» постанови, за яку не голосували члени комісії.

ЦВК призначила нового голову Новокаховської теркомісії

На вчорашньому засіданні тервиборчком проголосував за те, щоб визнати цю постанову такою, що не була прийнята і не обов’язкова до виконання.

 

ТВК також розглянула ще одне питання — внесення змін до кошторису. Але рішення не прийняла, через те, що сума, виділена Новокаховській територіальній виборчій комісії, виявилася на 621 тис. грн меншою затвердженого комісією кошторису (2,539 млн. грн).

  

До речі, в складі теркомісії відбудуться нові зміни, адже 14 вересня вона звернулася до ЦВК з проханням замінити 4 членів комісії, які не склали присягу, не беруть участі в її роботі і не відповідають на телефонні дзвінки.

 

Нагадаємо, що ТВК утворила в Новокаховській ОТГ три територіальних виборчих округи 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарі

Alex Lats 18 вересня 2020 17:59
Похоже членов интересуют только деньги, о городе и людях никто думать не хочет! Только про свою миску!
  • Нравится
  • 0

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.