Нова Каховка
C

» » Сервісні центри МВС перерахували до місцевих бюджетів Херсонщини майже 3,7 млн грн

Сервісні центри МВС перерахували до місцевих бюджетів Херсонщини майже 3,7 млн грн

Сервісні центри МВС перерахували до місцевих бюджетів Херсонщини майже 3,7 млн грн Поточного року в територіальних сервісних центрах МВС Херсонщини проведено 16380 реєстраційних операцій, прийнято 6242 теоретичних та 7440 практичних іспитів.

 

Однією з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС є видача посвідчень водія. Цьогоріч громадяни отримали 8594 документи на право керування транспортними засобами, з них – 2354 посвідчення водія вперше.

 

3243 відвідувача скористалися можливістю безкоштовно отримати в  ТСЦ МВС довідку про відсутність судимості.

 

За результатами діяльності сервісних центрів МВС Херсонщини до місцевих бюджетів надійшло майже 3,7 мільйони гривень. Кошти перераховані на бюджетні рахунки за місцем розташування ТСЦ: у Херсоні – 2,47 млн грн, Новій Каховці – 455 тис. грн, Голій Пристані – 437 тис. грн, Генічеську – 187 тис. грн, Великій Олександрівці – 74,5 тис. грн.  

 

Наразі, в умовах карантину, сервісні послуги МВС надаються з дотриманням профілактичних і протиепідемічних заходів. Зауважимо, що використання засобів індивідуального захисту, є обов’язковою умовою знаходження в приміщеннях сервісних центрів МВС.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатися на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: