Нова Каховка
C

» » В Таврійську асфальтують під'їзди до сміттєвих майданчиків

В Таврійську асфальтують під'їзди до сміттєвих майданчиків

В Таврійську асфальтують під'їзди до сміттєвих майданчиків

Працівники Каховської дорожньо-експлуатаційної дільниці 14 вересня асфальтували під'їзд до сміттємайданчика, що поряд з будинками на вул. Портовій, 5 і 7, повідомляє сайт місцевої міськради.

 

Мешканці скаржились, що виносити сміття незручно, адже існуюча доріжка була засипана відсівом з крупного каміння, ходити по ній важко. За дорученням міського голови Миколи Різака шляховикам замовили зробити тут асфальтовану доріжку.

 

Після вул. Портової шляховики перейдуть на вул. Вокзальну – в район парка залізничників. Там ДЕД має збудувати новий сміттємайданчик – у двірі будинку №54 замість існуючого напроти будівництва міського стадіону. 

 

Там, де зараз стоять контейнери для сміття, згодом з'явиться автомобільна парковка та вхід до спортивного об'єкту. Наразі Таврійський міськвиконком розробляє проект будівництва парковки та арки з колонами головного входу до стадіону.

В Таврійську асфальтують під'їзди до сміттєвих майданчиків


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатися на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: