Нова Каховка
C

» » Чи отримають пільговий проїзд мешканці Любимівки?

Чи отримають пільговий проїзд мешканці Любимівки?

Про те, що пільгові перевезення пасажирів на маршрутах приміського та міжміського сполучення держава не збирається більше фінансувати, стало відомо ще під час прийняття бюджету на 2016 рік. Відтак, вирішення цього питання звалили на місцеві бюджети. Зрозуміло, що зазначену проблему вирішити вкрай не просто, адже бюджет району затверджений з великим дефіцитом, тільки медицина недофінансована на 7 мільйонів гривень.

Відчули пільговий колапс на собі мешканці селища Любимівка Каховського району, про що розповіли депутату Каховської районної ради, голові місцевого осередку ВО «Батьківщина»Олександру Бойку на прийомі громадян 24 червня у приміщені селищної ради.

 

Чи отримають пільговий проїзд мешканці Любимівки? 


«Ми не казкарі і не будемо обіцяти, що вирішимо проблему негайно. Насамперед, необхідно вивчити ситуацію в районі по пільговим перевезенням та групам осіб, які мають на них право, з’ясувати, яким чином питання компенсації автоперевізникам коштів за пільговий проїзд вирішується в Каховці та інших населених пунктах, районах області. Треба провести розрахунки щодо необхідної суми грошей, розробити механізм компенсації збитків автоперевізникам за пільгові пасажирські перевезення, розглянути на сесії районної ради питання виділення коштів з бюджету. Ми будемо шукати можливість вирішити таку злободенну проблему для найуразливіших верств населення. Обіцяю обов’язково підняти це питання на черговій сесії районної ради», - запевнив Олександр Бойко.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.