Нова Каховка
C

» » У Новорайській ОТГ відкрили два молодіжні центри

У Новорайській ОТГ відкрили два молодіжні центри

У Новорайській ОТГ відкрили два молодіжні центри

У Новорайську і Червоному Маяку 8 вересня урочисто відкрили молодіжні центри “Workspace». 

 

— Ми планували зробити це значно раніше. Однак через пандемію з відкриттям довелося зачекати. Хоча в обох приміщеннях давно було все готове: ми зробили капітальні ремонти, придбали необхідне сучасне обладнання і меблі. В Новорайську молодіжний центр розміщений в нашому будинку культури, а в Червоному Маяку – в приміщенні старостату, — розповів голова Новорайської ОТГ Олександр Шокуров.

У Новорайській ОТГ відкрили два молодіжні центри

Проєкт створення молодіжного центру в двох осередках громади розробили представники Молодіжної ради при Новорайській сільраді.

 

Реалізувати ж його вдалося за підтримки програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

У Новорайській ОТГ відкрили два молодіжні центри

За задумом ініціаторів проєкту, в молодіжних центрах молодь зможе реалізовувати свої ідеї, навчатися, долучатися до волонтерського руху, розвивати лідерські здібності, співпрацювати з навчальними закладами ОТГ, громадськими організаціями, представниками бізнесу, творчо розвиватися, спілкуватись між собою, обмінюватись інформацією та досвідом, переглядати кінофільми та грати в різноманітні ігри.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.