Нова Каховка
C

» » Концентрація парникових газів у 2020 досягла рекордного рівня, - ООН

Концентрація парникових газів у 2020 досягла рекордного рівня, - ООН

Концентрація парникових газів у 2020 досягла рекордного рівня, - ООН

У 2020 році у світі концентрація парникових газів досягла рекордного рівня. Зміни клімату не припинилися навіть з початком глобальної пандемії коронавірусу і спадом активності у всіх сферах життєдіяльності.

 

Про це йдеться в новій доповіді ООН.

 

Як наголошується, концентрації парникових газів в атмосфері за останні роки досягли рекордного рівня і продовжують зростати.

 

"Викиди збільшуються до рівня, що передував пандемії, після тимчасового зниження, спричиненого ізоляцією та уповільненням економічного зростання. У світі очікуються найтепліші п'ять років за всю історію спостережень - тенденція, яка, ймовірно, збережеться", - йдеться в повідомленні.

 

В ООН наголошують, що світ все ще знаходиться на шляху до досягнення узгоджених цілей з утримання глобального підвищення температури, яке склало 2 градуси за Цельсієм у порівнянні з доіндустріальним рівнем.

 

Наголошується, що на великих територіях Сибіру в першій половині 2020 року спостерігалася тривала та значна хвиля тепла, що було б дуже малоймовірно без антропогенної зміни клімату.

 

"2016-2020 роки стануть найтеплішим п'ятирічним періодом за всю історію спостережень. Цей звіт показує, що, хоча багато аспектів нашого життя були порушені у 2020 році, зміна клімату не слабшає", - йдеться в повідомленні.

 

Всесвітня метеорологічна організація ООН прогнозує, що в найближчі п'ять років глобальні температури підвищаться більш ніж на 1,5 градуси. ВМО оцінює у 20% вірогідність того, що цей поріг буде подолана до 2024 року.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.