Нова Каховка
C

» » Херсонгаз інформує

Херсонгаз інформує

До уваги споживачів природного газу!

Відповідно до пункту 4 глави 4. розділу IX Кодексу газорозподільних систем: Побутовий споживач, який за умовами договору розподілу природного газу розраховується за лічильником газу, зобов’язаний щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п’яти діб (до 05 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ у спосіб, визначений договором розподілу природного газу.

У разі неотримання Оператором ГРМ до 06 числа місяця, що настає за розрахунковим, показань лічильника газу та за умови, що лічильник газу не оснащений засобами дистанційної передачі даних, фактичний об’єм розподілу та споживання природного газу по об’єкту споживача за розрахунковий період визначається Оператором ГРМ на рівні планового місячного об’єму споживання на відповідний період, що розраховується, виходячи з групи споживання побутового споживача, з урахуванням вимог цього Кодексу. Якщо за підсумками наступного місяця споживач своєчасно надасть покази лічильника газу, формування об’єму розподілу та споживання природного газу за період зазначеного місяця здійснюється з урахуванням наданих показань. Група споживання по кожному об’єкту побутового споживача, який розраховується за лічильником газу, визначається Оператором ГРМ згідно з цим Кодексом. Номер групи споживання зазначається Оператором ГРМ в персоніфікованих даних заяви-приєднання споживача до умов договору розподілу природного газу та в рахунках Оператора ГРМ про сплату послуг за договором розподілу природного газу.

Шановні абоненти ви можете повідомляти показники лічильника через:

- систему "Газклієнт"http://194.79.22.199:8080/wab/ 

- через електронну пошту abonent@gaz.kherson.ua  у форматі: населений пункт/особовий рахунок/ ПІБ/дата показань/ показання лічильника.

 

Повний текст Кодексу надруковано в Офіційному віснику України №92 від 27.11.15, на сайті НКРЕКП за посиланнямhttp://www.nerc.gov.ua/?id=13156 та сайті ПАТ "Херсонгаз" за посиланнямhttp://khersongaz.at.ua/index/normatyvno_pravovi_akty/0-48
Текст Типового договору розподілу природного газу надруковано в Офіційному віснику України №92 від 27.11.15, на сайті НКРЕКП за посиланням http://www.nerc.gov.ua/?id=18042 та сайті ПАТ "Херсонгаз" за посиланнямhttp://khersongaz.at.ua/index/normatyvno_pravovi_akty/0-48
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.