Нова Каховка
C

» » «Грації» з Таврійська підкорили Болгарію

«Грації» з Таврійська підкорили Болгарію

«Грації» з Таврійська підкорили Болгарію

Колектив хореографічної студії БК «Грація» Таврійського Будинку культури посів два перших місця в дистанційному ІХ Міжнародному шоу-фестивалі талантів «ZaГрай entertainment fest літо-2020», повідомляє сайт місцевої міськради.

 

На конкурс хореографічна студія представила відео-матеріали виступу дуету Олени Решетняк і Аліни Бриль з композицією «Поклич» та композиції за участі шести «грацій».

 

Організатори шоу-фестивалю нагородили дівчат дипломами І ступеню, медалями та кубками переможців. Окрему подяку – за активну професійну діяльність з обдарованими дітьми, і за сприяння формуванню нової творчої еліти на міжнародному рівні отримала художній керівник студії «Грація» Аліна Ольховська.

 

В якості заохочувального призу творчий колектив «Грація» отримав сертифікат на 1000 євро для участі наступного, 2021 року, в одному з фестивалів дитячого творчого табору «Разом» (Болгарія).

 

ІХ Міжнародний шоу-фестиваль талантів «ZaГрай entertainment fest літо-2020» проходив 16-30 серпня в Болгарії в місті Китен.  

«Грації» з Таврійська підкорили Болгарію


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.