Нова Каховка
C

» » Небайдужі новокаховчани допомогли врятувати дворічного хлопчика

Небайдужі новокаховчани допомогли врятувати дворічного хлопчика

У квітні, напередодні Великодня, вся Нова Каховка збирала кошти на операцію дворічному Вові Ларцову. Цей випадок показав, що соціальні мережі здатні об’єднати багато людей заради допомоги маленькому хлопчику.

Молоде подружжя Ларцових (Валерія – вчитель початкових класів, Михайло – робітник на заводі), живе на скромну зарплатню в квартирі з батьками чоловіка. Це типова сім’я для Нової Каховки, в якій зарплати ледве вистачає на комунальні послуги і їжу. І ось сім’я Ларцових завдяки лікарю новокаховської дитячої поліклініки Лілії Сидоренко дізналась про хворобу сина.

Інформація про порок серця підтвердилася в Херсоні на УЗД. З цього моменту почалися пошук грошей на операцію, медичного закладу і лікаря, який би зробив операцію дитині. Все це доводило Валерію до відчаю. Першим вирішив допомогти їй колектив НВК 2, в якому Валерія Ларцова працює вчителем початкових класів. Завуч Ірина Кюрчевська оповістила колег та батьків дітей, які навчаються у цій школі, про біду, яка спіткала сім'ю молодої вчительки. Батьки учнів 3-Б класу самі організували збір коштів на операцію.

Валерія особисто зверталася до всіх благодійних організацій та міської влади про фінансову допомогу. Потім ця інформація потрапила в соціальні мережі. Це стало ключовим моментом для сім’ї Ларцових. Завдяки Фейсбуку вони познайомились з кардіохірургом Назаром Озерянським, який 25 квітня зустрів їх у Київському міському центрі серця. Операцію запланували на 27 квітня, але для цього потрібен був апарат оксигенатор з набором магістралей, який виділяє для хворих департамент з охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації. І ось тут мама Володі зіткнулася з бюрократією в медицині.

На щастя і в цьому питанні їй прийшли на допомогу земляки. Народний депутат Іван Вінник, який випадково дізнався про новокаховського пацієнта в Києві, зі своєю командою помічників зробив все, щоб Інститут серця отримав найдорожчий та найважливіший апарат для складної операції.

 

Небайдужі новокаховчани допомогли врятувати дворічного хлопчика

 

Вже майже як два місяця Володя Ларцов вдома, проходить курс реабілітації після важкої операції, яку Назар Озерянський зі своєю командою провели бездоганно.«Ми знаємо, що слів замало! Наша сім’я вдячна всім новокаховчанам, які об’єдналися і допомогли в тяжку хвилину, рідним, близьким, знайомим, колегам по роботі, школам, учням та їх батькам, тій великій кількості зовсім незнайомих людей, які відгукнулись. Всі ті слова підтримки, поради, фінансова допомога дали нам сили впоратися з цих «жахом». Ваші небайдужі серця будуть битися вічно! Ми будемо за це молитися. Дає надію те, що не дивлячись на ситуацію в країні, ми не втрачаємо людяність. Це означає, що у нас має бути світле майбутнє»,- з такими словами Валерія Ларцова, мама прооперованого і вже здорового хлопчика, звернулася до всіх небайдужих земляків.

 

Небайдужі новокаховчани допомогли врятувати дворічного хлопчика

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.