Нова Каховка
C

» » Підраховано майже 90% голосів на референдумі у Великій Британії щодо членства в ЄС

Підраховано майже 90% голосів на референдумі у Великій Британії щодо членства в ЄС

Прихильники виходу Великої Британії з Євросоюзу з невеликою перевагою лідирують після підрахунку майже 90% голосів виборців за підсумками загальнонаціонального референдуму.

За вихід країни зі складу ЄС подано 51,7% голосів, за збереження членства в Євросоюзі – 48,3%.

Усього в голосуванні брали участь понад 46,5 млн британців, явка перевищила 70%.

Як повідомлялося, у Великій Британії 23 червня відбувся референдум, на якому виборці мали вирішити питання про членство країни в Євросоюзі.

Очікується, що всі голоси будуть підраховані до ранку 24 червня. Виборча комісія оголосить про підсумки референдуму до початку робочого дня в Великій Британії.

Згідно з останніми опитуваннями громадської думки, проведеними соціологічним інститутом ComRes на замовлення газети "Daily Mail", 48 відсотків британців виступають за збереження країни в ЄС, що на 6 відсотків більше, ніж тих, хто підтримує Brexit.У той же час, за результатами іншого дослідження, проведеного для газети "The Times", розрив між прихильниками і противниками членства в ЄС становить лише 2 відсотки (51 проти 49 відповідно). Опитування, проведене ORB для газети«Тhe Telegraph»показало: зате, щоб залишитись в ЄС проголосувало б 55% британців, за вихід – 42%.

 

джерелоШановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.