Нова Каховка
C

» » «Сьогодні футбол — серед найпопулярніших видів спорту в Каховському районі», — Данило Репілевський

«Сьогодні футбол — серед найпопулярніших видів спорту в Каховському районі», — Данило Репілевський

«Сьогодні футбол — серед найпопулярніших видів спорту в Каховському районі», — Данило РепілевськийОстанній матч літа відбувся на стадіоні «Мар‘янівський», що у однойменному селі Мар‘янівка Каховського району. СК «Таврія» приймала гостей з Одеси «Реал Фарма» в рамках попереднього раунду Кубка України. Матч завершимся перемогою господарів з рахунком 2:1. 

 

Звідки ж у невеличкому селі Каховського району з’явився професійний стадіон та власна футбольна команда? Розповідає віцепрезидент футбольного клубу «Таврія» Данило Репілевський:

 

— Ідею створення власного футбольного клубу перейняли у Івана ДоценкаІван Іванович створив ФК «Мир» (село Горностаївка Новотроїцького району). Почали роботу над створення команди у 2017 році. Тоді ж й розгорнулось будівництво стадіону в Мар’янівці.


— Стадіон у невеличкому селі відповідає вимогам проведення матчів для команд другої ліги. Погодьтесь, сьогодні це скоріше виняток, аніж правило…


— Так, комплекс новий та сучасний, з роздягальнями для команд, приміщеннями для судів та медичної допомоги, комфортними трибунами для вболівальників. Поруч ми працюємо над створенням рекреаційної зони — насаджуємо парк. Але ми вже маємо перспективу - вивести спортивний об’єкт до рівня першої ліги.

«Сьогодні футбол — серед найпопулярніших видів спорту в Каховському районі», — Данило Репілевський
— У селі все тільки для професійних спортсменів?


— Ні, поруч є міні-поле із штучним покриттям, де тренуються діти. Серед основних соціальних напрямків нашого підприємства (ТОВ «Агробізнес», — прим.автора) розвиток та популяризація спорту і в селі, і в районі, і в області. Ми хочемо аби тенденція здорового способу життя була в пріоритеті на Каховщині, а діти в будь-якому населеному пункті мали вільний доступ до занять.


— Отже, фінансування СК «Таврія» повністю належить ТОВ «Агробізнес»? 


— Так, як і всі наші спортивні проекти.

«Сьогодні футбол — серед найпопулярніших видів спорту в Каховському районі», — Данило Репілевський
— Серед гравців є якась квота на місцевих футболістів? 


— Ні, ми набираємо гравців з усіх регіонів України. Ми були в аматорах, але працюємо над розвитком і вже заходимо у другу лігу. Сьогодні в гостях ми приймали команду з Одеси. Серйозний суперник, цікава гра не тільки зацікавлюють глядача вболівати за «Таврію», але й приводять у село гостей. Це додатковий аргумент для внутрішнього туризму і розвитку економіки.

 

Спілкувалась Олександра Сєрова


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.