Нова Каховка
C

» » На Бериславщині фермерське господарство створює ефективну систему зрошення

На Бериславщині фермерське господарство створює ефективну систему зрошення

В нашому посушливому степовому краї без належного штучного зрошення важко розраховувати на врожай. В Бериславському районі одним з найефективніших господарств, яке відновлює зрошення, залишається ФГ «Юкос і К».

Господарство спеціалізується на вирощуванні зернових та олійних культур на землях площею близько 4000 га. Фермерське господарство вже кілька років поспіль, власними силами, з нуля створює нову систему зрошення. На більшості цих земель раніше існувала розгалужена система поливних водогонів, але її знищили керівники-одноденки, які першочергово ставили для себе завдання «напхати кишені».

З початку року ФГ «Юкос і К» запустило в роботу 7 дощувальних машин американської фірми «Reinke». З поміж прямої вигоди збільшення врожаю, це дозволило створити 8 додаткових робочих місць.

На 2017 рік заплановано створення зрошення додатково на площі 1000-1200 га. Якщо цьогорічний врожай буде гарним, а ціна на нього буде прийнятною, ці плани будуть втілені в життя.

Фермерським господарствам, залишеним сам-на-сам з проблемами відновлення зрошення, зостаєтьсялише сподіватись на те, що держава повернеться обличчям до них і розробить дієву програму з відновлення і будівництва зрошення. Існуючі програми діють лише на папері.Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.