Нова Каховка
C

» » Представництво ЄС в Україні активно співпрацює з Херсонщиною

Представництво ЄС в Україні активно співпрацює з Херсонщиною

В Херсонській обласній державній адміністрації 22 червня відбулася зустріч керівництва області із радником з політичних питань Представництва ЄС в Україні паном Мортеном Нонбое.

У ході спілкування обговорили поточну ситуацію в регіоні. Пана Мортена особливо зацікавила ситуація Херсонщини в умовах прикордонної території та взаємовідносин з тимчасово окупованим Кримом.

«Ми хочемо бути впевненими, що на Херсонщині немає жодних проблем, особливо, у питаннях безпеки», – зазначив Мортен Нонбое.

Голова ХОДА Андрій Гордєєв поінформував, що зараз вирішується питання щодо інформаційної безпеки Херсонщини.

«Разом з Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення закуповуємо нові передавачі для того, щоб забезпечити Крим і південні райони Херсонської області україномовним мовленням. Українці, які зараз проживають на території півострова повинні відчувати нашу підтримку й розуміти, що ми єдиний народ», – зауважив очільник області.

Також мова йшла про активне налагодження інфраструктури на Херсонщині. Тут Андрій Гордєєв звернув увагу на те, що керівництво області готове забезпечувати якісні комунікації, дороги й комунальні послуги, успішно співпрацюючи з інвесторами, які будуть розвивати підприємницьку діяльність, особливо, в галузі туризму.

«Повна взаємодія в питаннях економічного розвитку Херсонщини сприятиме пришвидшенню деокупації Криму», – запевнив голова облдержадміністрації й висловив щирі сподівання на те, що співпраця с ЄС сприятиме активній євроінтеграції Херсонщини та розвитку регіону.

 

 

джерелоШановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.