Новая Каховка
C

» » Про врожайність в Бериславському районі говорити рано

Про врожайність в Бериславському районі говорити рано

В Бериславському районі засіяли трохи більше 26,5 тисяч гектар озимої пшениці. Для збирання врожаю всі господарства району мають біля 150 зернозбиральних комбайнів. Їх кількості вистачить, аби своєчасно провести жнива на свій посівній площі, а також зібрати озимий та ярий ячмінь. Що характерно, площа, яка відводиться аграріями Бериславського району під посів жита, з року в рік зменшується і складає всього 75 гектарів.

Однак зібрати врожай, як кажуть фермери, це половина роботи, його ще потрібно перевезти та зберегти. От тут і починаються проблеми. Забезпеченість власною вантажною технікою та зерновозами становить 70%. За словами начальника управління агропромислового розвитку РДА Володимира Покрищенка, необхідно залучити ще додаткові 87 великовантажних машин, аби провести жнивну кампанію з мінімальними втратами.

Власних зернотоків у господарств бракує, інколи декілька зерновиробників використовують спільні місця для валового тимчасового зберігання зерна. Але все частіше працюють за технологією «поле-елеватор», втрачаючи на ціні.Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.