Нова Каховка
C

» » В Каховці представники ОСББ провели відкрите засідання

В Каховці представники ОСББ провели відкрите засідання

В Каховці 15 червня відбувся загальний збір місцевих голів ОСББ. Нагадаємо, станом на сьогодні в місті зареєстровано вже 45 ОСББ.

Під час зібрання було обговорено питання порушення принципу справедливості при розподілі виділених бюджетних коштів на ремонт багатоквартирних будинків Каховською міською радою, а також в цілому напруженої ситуації виділення коштів на капітальні ремонти дахів ОСББ та двох будинків, що обслуговуються КП «Каховська керуюча компанія».

Голова ОСББ вул. Мелітопольська, 184/182 Лілія Мартинова запропонувала власний погляд виходу з ситуації, що склалася: «Сьогодні нас 45, завтра буде значно більше. Дольового фінансування всім не вистачить. Існує практика створення фондів безпроцентного займу – револьверних фондів (сьогодні такі існують лише в 2 містах України)».

Тобто, місто не надаватиме безповоротно кошти на капітальні ремонти будинків, як це є й дотепер. В свою чергу, міська рада поповнюватиме фонд, з якого вже будуть надавати кредити для ОСББ. Тобто, жителі будинку визначатимуть суму, що їм необхідна на певний вид робіт та строки, під час яких зможуть повернути кредит.

«Ринок нерухомості – 98% приватна власність. Це наша власність, давайте вчитися нести за неї відповідальність», - закликав каховський міський голова Андрій Дяченко.

Сьогодні, спеціальне законодавство щодо діяльності револьверних фондів в Україні відсутнє, є можливості вільного вибору засад діяльності такого фонду та його організаційно-правової форми.

Отже, якщо Каховка обере такий механізм стимулювання інфраструктури, слід визначитися як саме надаватимуться кошти та яка відсоткова ставка зніматиметься на обслуговування безпосередньо самого фонду.

 

В Каховці представники ОСББ провели відкрите засідання
В Каховці представники ОСББ провели відкрите засідання
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.