Нова Каховка
C

» » Google Maps додає дані для пішоходів та оновлює мапи рельєфу

Google Maps додає дані для пішоходів та оновлює мапи рельєфу

Google Maps додає дані для пішоходів та оновлює мапи рельєфу

Компанія Google оголосила, що планує оновити в додатку Google Maps мапи та додати опції, які допоможуть легше переходити вулиці.

 

Передає Укрінформ з посиланням на VentureBeat.

 

Як зазначається, додаток Google Maps уже вказує ширину дороги, щоб користувачі могли розрізняти алеї та магістралі. Незабаром додаток відображатиме точний масштаб доріг, а також наявність тротуарів, що може стати у пригоді людям з інвалідністю.

 

Компанія додає візуальні вдосконалення для Google Maps за допомогою "алгоритмічної техніки кольорових карт", щоб полегшити розмежування форм рельєфу, як-от пляжів, пустель та ущелин.

 

Google заявила, що використовувала штучний інтелект та зображення із супутників для визначення різних видів рельєфу: посушливий, гірський, лісовий чи льодовий. Компанія використала для кожного виду рельєфу окремий діапазон забарвлень.

 

Нова карта Google з’явиться цього тижня, а розширені дані про вулиці спочатку додадуть для Нью-Йорка й Сан-Франциско, а в найближчі місяці - для Лондона. Згодом розширену інформацію про дороги отримають більше міст. 

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.