Нова Каховка
C

» » Офіс партії «Слуга народу» відкрився в Новій Каховці

Офіс партії «Слуга народу» відкрився в Новій Каховці

Офіс партії «Слуга народу» відкрився в Новій КаховціОфіс політичної партії «Слуга народу» в Каховському і Бериславському районах відкрився минулої п’ятниці в Новій Каховці.  

 

У заході взяли участь народні депутати Вікторія Вагнєр і Павло Павліш, голова обласної парторганізації «СН» Юрій Соболевський та міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

Офіс партії «Слуга народу» відкрився в Новій Каховці 

Це вже другий офіс «Слуги народу» в Херсонській області, тут працює невелика, але дружна команда, повідомив керівник районного передвиборчого штабу Данило Репілевський. Разом з тим він запевнив, що двері в офісі завжди відкриті для всіх, хто готовий працювати на благо країни.

 

Юрій Соболевський наголосив, що партійні офіси — це не передвиборчі штаби, вони працюватимуть і після завершення виборів.

 

«Офіси створені для того, що забезпечувати комунікацію між владою і людьми. Для того, щоб люди могли прийти сюди за захистом, за допомогою, і щоб вони тут її отримали» — підкреслив він.

 

А міський голова Володимир Коваленко заявив, що співпрацюватиме з командою «Слуги народу» і готовий поділитися досвідом, отриманим під час роботи в органах місцевого самоврядування.

 

Наступним етапом стане створення партійних офісів «СН» у територіальних громадах Бериславського і Каховського районів.

Офіс партії «Слуга народу» відкрився в Новій Каховці


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.