Нова Каховка
C

» » Перегляд тарифів в Каховці ледве вдався

Перегляд тарифів в Каховці ледве вдався

 

15 червня відбулося планове засідання виконкому Каховської міської ради, під час якого було розглянуто 26 питань.

Зокрема про введення нових тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій КП «Каховська керуюча компанія» (пройшло голосування), на послуги з вивезення побутових відходів КП «КТП» (не зібрало більшості голосів).

Під час засідання відбулась палка дискусія щодо прозорості розрахунку та прийняття нових тарифів комунальних підприємств. Це пов’язано з тим, що члени виконкому не отримали до проектів рішень розрахунки та ілюстративний матеріал, де було б чітко зазначено складові тарифу (адміністративні витрати, ціни на електроенергію, паливо і т.і.).


Перегляд тарифів в Каховці ледве вдався 


«Те, що ми обговорюємо зараз – то не проблема Зайцева (директора КП «КТП» - прим. ред.), то – проблема підготовки до засідання; проблема відсутності координації між мером, його заступниками та аппаратом виконкому. Загалом є великі питання до організації роботи виконкому й співпраці усіх гілок міської влади – а це є безпосереднім обов’язком мера. Так уже не може продовжуватися. Якщо й надалі засідання виконкому не будуть заздалегідь готуватися належним чином, то я пропоную не приходити на них… Як можна проводити якусь роботу в місті, не інформуючи заступників?! Навіть, якщо вони й не подобаються меру і він хоче сформувати свою нову команду, та, принаймні зараз, поки на посадах ще «старі» заступники, треба спиратися на них, спілкуватися з ними – так само, як і з депутатами. Які б не були депутати, але їх, як і мера, теж обрали каховчани. Значить, треба шукати компроміс між всіма силами, а не їздити скаржитися на них до Херсону та Києва…», - виступила член виконкому Ірина Глухова.

На жаль, дотепер міський голова Андрій Дяченко на ряду з неспроможністю ведення діалогу з депутатським корпусом, не має й достатнього досвіду в технічній підготовці до засідань, налагодження роботи між своїми заступниками та начальниками відділів.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.