Нова Каховка
C

» » Таврійське ЖЕУ встановлює нові опори вуличного освітлення

Таврійське ЖЕУ встановлює нові опори вуличного освітлення

Таврійське ЖЕУ встановлює нові опори вуличного освітлення

У дворі багатоповерхівок на Франка, 2-4А комунальним підприємством «Таврійське ЖЕУ» 31 липня, встановлено нові опори вуличного освітлення, повідомляє сайт місцевої міськради.

 

 

Крім вул. Франка, нові опори встановлено на вул. Крушельницької перед будинками на вул. Портовій, 52 і 54 та на дитячому майданчику у дворі на вул. Вокзальній, 80.

 

Минулого року комунальники освітлили територію дитячого майданчика на вул. Гайдара та доріжку вздовж будинків № 7-5, прохід від вул. Гайдара до автобусної зупинки «Східний», оновили електропори на вул. Вокзальній, які перебували в аварійному стані, встановили сучасні LED-світильники на вул. Каховській. Крім цього, ЖЕУ було замовлено проєкт нової лінії освітлення в межах вулиць Східна-Північна в районі вагонного депо.

 

Тепер настав час освітлення двору Франка, 2-4а, через який, до того ж, пролягає прохід до автобусної зупинки «Пам’ятник».

Таврійське ЖЕУ встановлює нові опори вуличного освітлення


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.