Нова Каховка
C

» » Навчальний рік у всіх школах України почнеться вчасно - Шмигаль

Навчальний рік у всіх школах України почнеться вчасно - Шмигаль

Навчальний рік у всіх школах України почнеться вчасно - Шмигаль

З 1 вересня по всій території України почнеться навчальний рік відповідно  з особливостями епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні або окремій адміністративно-територіальній одиниці, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на селекторній нараді з керівниками областей, передає Урядовий портал.

 

Прем'єр нагадав, що з 1 серпня вступають в силу нові правила адаптивного карантину, за яким всі регіони України ділитися на чотири зони: зелену, жовту, помаранчеву і червону.  Він уточнив, що в залежності від епідеміологічної ситуації на окремих територіях, в районах, містах «червоної» зони будуть прийматися окремі рішення.

 

Заступник Міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко зазначив, що в постанові від 22 липня 2020 №641 «Про встановлення карантину та впровадження посилених протиепідемічних заходів на території з широким розповсюдженням гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2» прописані чіткі норми щодо організації роботи навчальних закладів.

 

«Вони спрямовані насамперед на розрив можливого спілкування дітей різних вікових груп. Ми просимо організувати початок уроків в різний час, щоб діти не відвідували навчальні заклади одночасно з дорослими і сторонніми людьми, які не є учасниками освітнього процесу», - наголосив Ляшко.

 

Він додав, що викладацький склад повинен буде проходити щоденну термометрію і бути в масках до початку уроку. 

 

«Для дітей інші норми. Ми відмовляємося від термометрії, але вводимо опитування дітей за станом здоров'я. І в разі появи симптомів гострої респіраторної вірусної інфекції їм потрібно забезпечити проведення термометрії та консультації медичного працівника», - зазначив Ляшко.

 

Нагадаємо, що Міносвіти виступає за те, щоб навчальний рік розпочався 1 вересня, а навчальний процес проходив, як і раніше, в класах. Однак будуть діяти карантинні обмеження. У зокрема, на території регіонів з "помаранчевим" рівнем небезпеки заборонено відвідувати навчальні заклади здобувачами в групах понад 20 осіб, крім закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

 

На території регіонів з "червоним" рівнем небезпеки претендентам освіти заборонено відвідувати навчальні заклади.

 

На території регіонів, з "помаранчевим" і "червоним" рівнем епідемічної небезпеки органи державної влади та місцевого самоврядування можуть застосовувати додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи в межах компетенції.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.