Нова Каховка
C

» » У Арктиці зафіксували рекордне підвищення температури

У Арктиці зафіксували рекордне підвищення температури

У Арктиці зафіксували рекордне підвищення температури

На арктичному архіпелазі Шпіцберген, який знаходиться у 1300 кілометрів від Північного полюса, 25 липня була зафіксована найвища температура за всю історію метеорологічних спостережень. Причиною цього стала теплова хвиля.

 

Про це повідомляє AFP.

 

Таким чином, у Шпіцбергені зафіксували температуру 21,7 градуса Цельсія, що на 0,5 градуса більше попереднього рекордного показника, встановленого ще в 1979 році. Також відомо, що через теплову хвилю протягом двох днів до встановлення рекорду температура перевищувала 21 градус. Зазвичай у цей період вона не перевищує 8 градусів.

 

Як зазначається, з 1971 по 2017 рік температура на Шпіцбергені вже піднялася на 3-5 градусів. За оцінкою авторів звіту "Клімат Шпіцбергена у 2100 році", до кінця століття вона збільшиться на 7-10 градусів.

 

Всесвітня Метеорологічна Організація (ВМО) ООН прогнозує, що в найближчі п'ять років глобальні температури підвищаться більш, ніж на 1,5 градусів.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.