Нова Каховка
C

» » Намагаючись врятувати дітей, на курорті загинув новокаховський поліцейський

Намагаючись врятувати дітей, на курорті загинув новокаховський поліцейський

Намагаючись врятувати дітей, на курорті загинув новокаховський поліцейський

На Херсонщині поліцейський загинув, рятуючи дітей.

 

У свої вихідні співробітник Новокаховського міжрайонного відділу обласного управління поліції охорони поїхав з дружиною відпочити на Арабатську стрілку. Подружжя встановило намет біля села Стрілкового, й відправилося купатися та загоряти. Аж раптом 33-річний старший сержант побачив, яку групу підлітків на надувних колах хвиля й течія відносять на глибину. Не вагаючись він кинувся їм на допомогу, а слідом – інші дорослі курортники.

 

Підліткам допомогли дістатися берега, і тільки тоді, коли всі більш-менш заспокоїлися, учасники імпровізованої рятувальної операції помітили, що перший, хто поплив по дітей, зник. Його почали теж шукати,  і знайшли мертвим.

 

«Зараз обставини загибелі поліцейського з’ясовує слідство. Родину старшого сержанта, котрий віддав своє життя заради інших, керівництво поліції охорони не залишить без уваги, підтримки й допомоги», – каже прес-офіцер обласного управління поліції охорони Жанна Нечай.

 

Як правило, героїзм у мирний час – то намагання ціною власного життя чи здоров’я виправити помилку, допущену іншими. Якби батьки підлітків на Арабатці контролювали розваги своїх синів та доньок, і забороняли їм відпливати занадто від пляжу, то й рятувати їх поліцейському не знадобилося. А тонуть у нас завжди через недотримання правил безпеки, чи переоцінку власних фізичних можливостей.

 

Ще одна трагедія на воді саме через необачність сталася й біля села Червоний Поділ Чаплинського району Херсонщини. Тут з нагоди завершення жнив, 43-річний мешканець Високопільського району, котрий приїхав сюди попрацювати на комбайні, вирішив відсвяткувати обжинки разом із дружиною на березі зрошуваного каналу. Компанія вмостилася на травичці, випила по чарці, й одразу ж чоловікові закортіло купатися. Він стрибнув у канал, і звідти не виплив – дістали його вже без ознак серцебиття. У поліції Чаплинського району наголошують: і рятувальники, і правоохоронці постійно попереджають, що в меліоративних спорудах купатися не можна, бо вони для того не призначені. А необачні любителі похлюпатися у водичці так само постійно ці попередження ігнорують.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.