Новая Каховка
C

» » Почала працювати Регіональна ради професійної освіти при Херсонскій облдержадміністрації

Почала працювати Регіональна ради професійної освіти при Херсонскій облдержадміністрації

16 червня відбулося перше засідання Регіональної ради професійної освіти при Херсонській обласній державній адміністрації. На засіданні розглядалися питання щодо стану та перспектив розвитку професійної освіти в області, фінансування навчальних закладів та формування замовлення на підготовку робітничих кадрів, повідомляє сайт ХОДА.

Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Євген Криницький поінформував, що сьогодні на Херсонщині працює 28 професійно-технічних освітніх закладів, 10 з яких у Херсоні, видатки на фінансування виділяються з місцевих бюджетів.

У 2016 році в профтехучилищах області навчається 9045 осіб, з яких готують спеціалістів різних робочих спеціальностей.

«Окрім того, що ПТУ забезпечують підготовку робітничих кадрів, слід пам’ятати, що вони виконують вкрай важливу соціальну функцію. Адже більшу частину учнів профтехнічних закладів освіти складають діти з малозабезпечених сімей і сироти. Тож завдяки училищам вони мають змогу отримати освіту, спеціальність і роботу в майбутньому, а значить бути корисними суспільству», – звернув увагу Євген Криницький.

Під час засідання виокремили три основні напрямки професійно-технічного навчання, у яких потребується підприємництво Херсонщини. Це сільгоспвиробництво і переробка, машино- та суднобудування і туристичний напрямок.

Саме тому керівництво ОДА звернулося до приватних підприємців області з тим, щоб вони налагодили тісні зв’язки з керівництвом ПТУ і уклали угоди щодо проходження практики студентами на власних підприємствах.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.