Нова Каховка
C

» » Врятувати планету і отримати $100 тисяч: у США запустили конкурс для пошуку альтернативи звичайному пластику

Врятувати планету і отримати $100 тисяч: у США запустили конкурс для пошуку альтернативи звичайному пластику

Врятувати планету і отримати $100 тисяч: у США запустили конкурс для пошуку альтернативи звичайному пластику

Найбільші рітейлери США запустили дизайнерський конкурс під назвою "Beyond the Bag Challenge" мета якого - розробка еко-френдлі-альтернативи звичайному пластиковому пакету.

 

Серед організаторів конкурсу: Target, Walmart, CVS та інші американські рітейлери. Ідеї почнуть приймати з 3 серпня, повідомляє Business Insider.

 

Від учасників конкурсу чекають розробку рішення, до якої висуваються такі вимоги:

 

  • воно може включати в себе інноваційні матеріали, моделі на основі матеріалів, що переробляються, рішення, які дозволяють обходитися без пакетів;

 

  • рішення повинно дати можливість транспортувати товари від магазину до фінальної цілі, замінити традиційний пластиковий пакет;

 

  • рішення можуть стосуватися точок видачі товару, роботи доставок та інших каналів доставки товару покупцеві;

 

  • для першої фази проекту достатньо буде надати презентацію свого рішення (2D/3D-графіка), однак більш розвинений прототип підвищить шанси на перемогу.

 

Більш детальні вимоги до рішень можна прочитати в брифі на сайті конкурсу.

 

Зараз йде підготовчий етап конкурсу, роботи почнуть приймати з 3 серпня і до 10 вересня цього року. Автори робіт можуть вибрати: викладати свої проекти публічно, або в закритий доступ. 24 вересня проекти почнуть оцінювати, а переможців оголосять 24 листопада 2020 року.

 

Приймаються роботи команд зі всього світу, та в роботі слід орієнтуватися на технології і методики, сертифіковані або в США, або в країні проживання дизайнера (але з прицілом на сертифікацію в США).

 

За підсумком конкурсу організатори відберуть 10-12 фіналістів, кожному з них виплатять до $100 000.

 

Кожен рік в США використовується близько 100 млрд пластикових пакетів, і менш як 10% з них переробляється, за даними Waste Management і EPA. Ці відходи забруднюють не тільки сушу, пластикові пакети з магазинів входять до першої десятки речей, які можна знайти на океанському березі, повідомляє видання.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.