Нова Каховка
C

» » Аватар, Зоряні війни і Мулан: які прем'єри переніс Дісней

Аватар, Зоряні війни і Мулан: які прем'єри переніс Дісней

Аватар, Зоряні війни і Мулан: які прем'єри переніс Дісней

На тлі проблем, із якими стикнулися кінотеатри під час пандемії коронавірусу, Walt Disney відклав випуск трьох довгоочікуваних фільмів.

 

Нові "Зоряні війни" та "Аватар" вийдуть на рік пізніше, тоді як "Мулан" взагалі прибрали із розкладу. Раніше очікувалося, що стрічку можна буде побачити в кінотеатрах наприкінці серпня.

 

Такі зміни пояснюються великою кількістю випадків коронавірусу у США та загальним впливом пандемії на світову кіноіндустрію.

 

"Стало зрозуміло, що нічого не можна сказати непевне щодо випуску стрічок, поки триває світова коронавірусна криза, - заявив речник компанії. - Це означає, що наразі ми ставимо плани щодо "Мулан" на паузу, бо маємо вирішити, коли буде найкращий час, щоб його побачила світова аудиторія".

 

Втім, як написав один кінокритик, у тому, що новий "Мулан" вийде ще не скоро, є й певне "благословення", якщо зважити на чергову напруженість між США і Китаєм.

 

Кріс Фентон, автор "Відгодовуючи дракона" - книги про те, що стоїть за бізнес-конфліктом між США та Китаєм, заявив, що "жоден фільм, заснований на китайській міфології, місцем дії якого є Китай та повний китайських облич, не може бути популярним в Америці із нинішнім рівнем антикитайських настроїв".

 

Втім, і в Китаї фільм так само не здобув би популярність на тлі ворожого ставлення до всього "зробленого у США".

 

 

Вихід нового сиквелу "Аватару" тепер запланований на грудень 2022, а новий епізод "Зоряних воєн" має з'явитися в кінотеатрах у грудні 2023.

 

Напередодні дві американські мережі кінотеатрів AMC та Cineworld посунули відкриття з кінця липня до середини серпня.

 

Нью-Йорк та Лос-Анджелес - два американських міста з найбільшою кіноавдиторією - поки що навіть не мають конкретних планів щодо поновлення роботи кінотеатрів.

 

У Китаї - другому найбільшому кіноринку у світі - кінотеатри були закриті понад шість місяців, і лише цього тижня почали відкриватися.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.