Нова Каховка
C

» » Депутатську групу «Нам тут жити» створено в Новокаховській міській раді

Депутатську групу «Нам тут жити» створено в Новокаховській міській раді

Депутатську групу «Нам тут жити» створено в Новокаховській міській радіУ Новокаховській міській раді створено депутатську групу «Нам тут жити», до якої увійшли Параскева Джуманіязова, Ілля Ісаков, Діана Іваннікова («Совість України»), Валентина Дунда,  Андрій Рашевський (УКРОП) та Людмила Васильєва («Наш край»).  

 

Про це на 84-й сесії міськради оголосив депутат Андрій Рашевський.

 

За його словами, вони об'єдналися задля того, щоб не допустити забудови міського парка сумнівними проєктами, проти можливого застосування адмінресурсу та можливого підкупу виборців на майбутніх місцевих виборах, за притягнення до відповідальності за розпродаж землі, вільний доступ кожного депутата до вирішення проблем міста, створення тимчасової комісії з розслідування діяльності секретаря міськради Олександра Лук’яненка.

 

Це оголошення викликало нервову реакцію у деяких депутатів провладної більшості, а міський голова Володимир Коваленко вчергове не став утримуватися від некоректних коментарів.  

 

— Клієнти певних установ вийшли на свободу, — сказав він.  

 

А після того, як п'ятеро представників новоствореної депутатської групи покинули сесійний зал, мер поспішив зауважити, що дихати стало вільніше.

 

Нагадаємо, що опозиційні депутати на знак протесту тривалий час бойкотують сесії міської ради.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.