Нова Каховка
C

» » Конкурси у Бериславі виграють «свої» люди

Конкурси у Бериславі виграють «свої» люди

Конкурси у Бериславі виграють «свої» люди

З несправедливістю під час проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань надання адміністративних послуг у своєму місті зіткнулась жителька Берислава Юлія Стернійчук.

 

– Наприкінці 2019 року наша міськрада оголосила конкурс на цю посаду. Я подала документи. Майже півроку конкурс по невідомим причинам не проводили. Зрештою, в червні міськрада скасувала рішення про проведення цього конкурсу і оголосила новий. Я знову подала документи. Кандидатів на посаду було два. І конкурс 7 липня виграла ця друга людина. Попри те, що вона не відповідала кваліфікаційним вимогам, не мала необхідного стажу роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі. Тобто, її взагалі не мали допускати до конкурсу. Та й загальний бал у неї був меншим за мій, – розповіла Юлія Стернійчук.

 

На її думку, цей конкурс з самого початку підлаштували під конкретну людину. За словами Юлії, члени конкурсної комісії не звернули увагу на те, що вона має стаж роботи на держслужбі 17 років, останні п’ять з яких працювала начальником відділу з надання адмінпослуг Бериславської райдержадміністрації. 

 

Натомість міський голова Берислава Олександр Шаповалов стверджує, що конкурс проходив чесно.

 

– На засіданні конкурсної комісії був присутній представник облдержадміністрації. Він на все уважно дивився. Жодних зауважень у нього не виникло. Ми вже призначили людину. Вона працює, – прокоментував він.

 

Утім, ситуації, коли конкурси на заміщення тих чи інших вакантних посад проходять «для галочки», а їх виграють заздалегідь визначені люди, для України є далеко не дивиною. Часто імена майбутніх чиновників стають відомими задовго до їхнього призначення. А то й задовго до оголошення самих конкурсів і умов їх проведення. Захистити свої права «невдачливі» кандидати могли б через суд. Але, на жаль, відважуються на це одиниці.

 

Причому, все це стало нормою не лише на місцевому, а й на державному рівні. З приходом президента України Володимира Зеленського на найвищі посади в СБУ, Офісі президента, різноманітні міністерства стали призначати друзів, давніх партнерів або колег гаранта. Сам Зеленський таку кадрову політику пояснив браком гарних спеціалістів в Україні. А згодом уточнив, що талановиті люди в Україні є, але багато хто з них не хоче йти в політику. 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.