Нова Каховка
C

» » Найяскравішу комету за останні сім років можна побачити з Землі

Найяскравішу комету за останні сім років можна побачити з Землі

Найяскравішу комету за останні сім років можна побачити з Землі

Комету вдалося сфотографувати з борту МКС

 

Комету NEOWISE, яка є найяскравішим подібним об'єктом за останні сім років, можна побачити з Землі неозброєним оком. Як повідомляє CNN, вона буде видима для спостережень до кінця місяця.

 

Офіційно комета відома як C/2020 F3. Її помітили за допомогою супутника NEOWISE в кінці березня. Комета успішно пережила зближення з Сонцем і досягне точки найбільшого зближення з нашою планетою на наступному тижні. Очікується, що NEOWISE буде видима для спостережень до кінця липня.

 

Жителі Північної півкулі можуть спостерігати комету в досвітні години або відразу після заходу сонця. «У Північній півкулі комета видна біля горизонту в досвітні години. Треба встати дуже рано, але її легко роздивитися за допомогою біноклів», - розповів астрофізик Карл Баттамс.

 

Очікується, що комета підніметься в вище над горизонтом в нічному небі Землі, а потім пропаде з поля зору в серпні. Знімки комети вже вдалося зробити астронавтам і космонавтам, які знаходяться на борту МКС. Зображення комети також публікують і користувачі соцмереж по всьому світу, яким вдалося зловити її в об'єктиви фотоапаратів.

 

Вчені відзначають, що комета не несе ніякої небезпеки для Землі і полетить повз на безпечній відстані.

Найяскравішу комету за останні сім років можна побачити з Землі

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.