Нова Каховка
C

» » Влада Берислава покращує надання соціальних послуг населенню

Влада Берислава покращує надання соціальних послуг населенню

Влада Берислава покращує надання соціальних послуг населенню

В умовах децентралізації, вирішення значної частки соціальних питань, зокрема питання освіти, охорони здоров’я, соціального захисту покладено на місцеві органи влади. В наслідок цього, міська рада отримала додаткові повноваження, і відтепер має право надавати соціальні послуги відповідно до державних стандартів.

 

Тому в структурі виконавчого комітету міської ради  було створено новий підрозділ та введено додаткову штатну одиницю, фахівця із соціальної роботи. Міська рада має на меті максимально наблизити адміністративні послуги до людини, та охопити мешканців Берислава всіма належними послугами у сфері соціального захисту.


"Питання оцінки потреб, розрахунку якості соціальних послуг та кадрового забезпечення фахівцями, сьогодні стоять дуже гостро - розповіла секретар міської ради Світлана Лужецька, - це нова тема для нас, але ми вивчаємо її та намагаємось освоїти всі напрямки. Шукаємо можливість спростити процедуру звернення до соціального працівника і зробити її зручною для відвідувачів. У соціального працівника міської ради можна проконсультуватись з питань призначення видів допомоги, компенсацій, субсидій, пільг, надання соціальних послуг".

 

Якщо у вас є необхідність отримати якусь з цих послуг, знайти соціального працівника міської ради, можна за адресою, вул. 1 Травня, 244 кабінет №8.


Крім того, в межах розширення повноважень міської ради, невдовзі буде введено робітника з надання послуг «паспортного столу», на цього працівника також будуть покладені обов’язки ведення державного реєстру виборців. На теперішній момент, «пропискою» тимчасово займається КУ «Бериславська ЖЕК-1».


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів