Новая Каховка
C

» » Взаємозамінні медичні препарати: як економити в аптеці

Взаємозамінні медичні препарати: як економити в аптеці

Пропонуємо вашій увазі порівняльну таблицю зарубіжних лікарських препаратів і їх вітчизняних аналогів.

 

Про те, що хворіти сьогодні дорого – не варто й казати. В аптеках часто пропонують таблетки, що більш розрекламовані, а значить коштують дорожче, хоча діюча речовина в них може бути тою ж самою, що і у більш дешевих препаратів. Список замінних найменувань (тих, що найчастіше зустрічаються в домашній аптечці) представляється вашій увазі. 


Слід зазначити, що не варто ці відомості приймати за істину в останній інстанції, і по кожному пункту потрібно проконсультуватися з лікарем, якому особисто ви довіряєте. Наприклад, на предмет індивідуальної непереносимості або окремих побічних ефектів кожного зі згаданих препаратів.Взаємозамінні медичні препарати: як економити в аптеці 

інформація за посиланням http://my-ekonomy.info/table_medicine-ukr.htm


Торгівельне найменування та активна діюча речовина

Щоб зрозуміти, за яким принципом слід вибирати взаємозамінні препарати, потрібно знати різницю між торговим найменуванням лікарського засобу та його активною діючою речовиною:

Торгівельне найменування - це марка, бренд, під яким конкретна фірма випускає конкретний препарат і реєструє його для продажу в тій чи іншій країні.

Активна діюча речовина - це основа препарату, яка може бути присутньою в лікарських засобах, що продаються під різними назвами. Крім нього, в складі препарату зазвичай присутні допоміжні речовини, з яких, наприклад, зроблена оболонка таблеток, або основа крему. Назва діючої речовини і торгове найменування можуть співпадати, а можуть бути різними.


За що ми платимо?

Чому ж лікарські засоби з однаковими активними речовинами можуть відрізняти в своїй ціні в 2, а інколи – й 10, рази?

На ціну впливає ряд факторів: найголовніший – сировина (у вітчизняних препаратів вона часто буває сумнівної якості), оболонка – один препарат може краще розчинятися за інший (що безпосередньо впливає на ефект) та популярність  виробника – реклама, авторитет серед покупців – саме той фактор, що впливає тільки на цінову політику, а не якість медичних препаратів.

Тож, який препарат купувати – рішення самого покупця, але здоров’я – річ безцінна,  тому прислухайтесь до порад вашого лікаря, читайте уважно інструкції та етикетки, поцікавтесь думкою провізора та будьте здорові! 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.