Нова Каховка
C

» » Херсонщина: Закриті дитячі оздоровниці — підігрування курортним тіньовикам

Херсонщина: Закриті дитячі оздоровниці — підігрування курортним тіньовикам

Херсонщина: Закриті дитячі оздоровниці — підігрування курортним тіньовикам

Власники та директори дитячих оздоровниць разом із батьками школярів пікетували Херсонську облдержадміністрацію.

 

Одні незадоволені тим, що їм не дозволяють працювати, інші вимагають відкрити табори, аби їхні сини та доньки отримали змогу відпочивати біля моря в комфортних умовах, як це було в минулі роки. Терпець урвався! Та підприємці не просто незадоволені: вони висунули конкретну пропозицію, аби в адаптивний карантин влада, нарешті, сформулювала чіткі умови для роботи та дозволила приймати бодай дітей якщо не з усієї України, то бодай із самої Херсонщини, де на COVID-19 хворіє всього кілька місцевих жителів.

 

Зі свого боку керівництво ОДА звернулося до Головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, аби відкриття дитячих таборів на Чорноморському та Азовському узбережжях регіону в карантин стало пілотним проектом для перевірки, наскільки така робота безпечна і чи ефективні впроваджені там запобіжні заходи.

 

Тим часом оператори місцевого туристичного ринку зазначають: заборона на відкриття дитячих оздоровниць в умовах «відкриття» курортів як таких безпеки не додасть, а просто піде на користь тіньовому сектору. Школярі не поїдуть у табори, але приїдуть з родинами до приватних готелів та баз відпочинку, які спокійно відчинили двері вже з кінця травня — початку червня. І все одно привезуть туди свої заощадження — з тією лишень різницею, що всі кошти осядуть у кишенях власників нелегальних оздоровниць, і жодна їх частина не потрапить до бюджетів та соціальних фондів.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатися на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: