Нова Каховка
C

» » У Новокаховській гімназії №2 відремонтували актовий зал

У Новокаховській гімназії №2 відремонтували актовий зал

У Новокаховській гімназії №2 відремонтували актовий залЗавершився капітальний ремонт перекриття другого поверху центральної частини будівлі гімназії № 2 ім. А. Бахути, які проводилися на замовлення відділу освіти Новокаховської міської ради.

 

Про це інформує сайт виконавчого комітету.

 

Стан перекриття другого поверху в цьому навчальному закладі вже протягом кількох років викликав занепокоєння. Перекриття над другим поверхом центральної частини через протікання покрівлі прийшло у непридатність, підлога в актовій залі була хиткою та потребувала відновлення, а перебування дітей в актовому залі під час проведення шкільних заходів могло бути небезпечним.

 

Враховуючи рекомендації проектувальників, була комплексно розроблена проектно-кошторисна документація проектними організаціями НКПВВ «НІІпроектреконструкція» та ПрАТ «Фірма Херсоноблагробуд», експертизу проекту виконало ТОВ «Експертиза МВК».

 

Над втіленням проекту у життя працювало ПМП «Віра», за 1,5 місяця під керівництвом директора підприємства А. Ляхової працівники виконали роботи у повному обсязі.


Підрядники частково посилили балки перекриття над другим поверхом, на перекритті замінили утеплювач, улаштовали паро- та гідроізоляцію. Виконана підшивка стелі другого поверху, та улаштовано підвісну стелю типу «Аrmstrong». На прохання адміністрації закладу будівельники демонтували сцену в актовій залі, розширивши рекреацію, влаштували другий пожежний вихід згідно з діючими нормами. Старий паркет було замінено паркетною дошкою «Золотий дуб» з попереднім посилення балок перекриття та укладанням плити ОСБІ на клею. Замінені двері на металопластикові. Оновлений зал готовий до шкільних свят.

У Новокаховській гімназії №2 відремонтували актовий зал
У Новокаховській гімназії №2 відремонтували актовий зал


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.