Нова Каховка
C

» » У Новокаховській гімназії №2 відремонтували актовий зал

У Новокаховській гімназії №2 відремонтували актовий зал

У Новокаховській гімназії №2 відремонтували актовий залЗавершився капітальний ремонт перекриття другого поверху центральної частини будівлі гімназії № 2 ім. А. Бахути, які проводилися на замовлення відділу освіти Новокаховської міської ради.

 

Про це інформує сайт виконавчого комітету.

 

Стан перекриття другого поверху в цьому навчальному закладі вже протягом кількох років викликав занепокоєння. Перекриття над другим поверхом центральної частини через протікання покрівлі прийшло у непридатність, підлога в актовій залі була хиткою та потребувала відновлення, а перебування дітей в актовому залі під час проведення шкільних заходів могло бути небезпечним.

 

Враховуючи рекомендації проектувальників, була комплексно розроблена проектно-кошторисна документація проектними організаціями НКПВВ «НІІпроектреконструкція» та ПрАТ «Фірма Херсоноблагробуд», експертизу проекту виконало ТОВ «Експертиза МВК».

 

Над втіленням проекту у життя працювало ПМП «Віра», за 1,5 місяця під керівництвом директора підприємства А. Ляхової працівники виконали роботи у повному обсязі.


Підрядники частково посилили балки перекриття над другим поверхом, на перекритті замінили утеплювач, улаштовали паро- та гідроізоляцію. Виконана підшивка стелі другого поверху, та улаштовано підвісну стелю типу «Аrmstrong». На прохання адміністрації закладу будівельники демонтували сцену в актовій залі, розширивши рекреацію, влаштували другий пожежний вихід згідно з діючими нормами. Старий паркет було замінено паркетною дошкою «Золотий дуб» з попереднім посилення балок перекриття та укладанням плити ОСБІ на клею. Замінені двері на металопластикові. Оновлений зал готовий до шкільних свят.

У Новокаховській гімназії №2 відремонтували актовий зал
У Новокаховській гімназії №2 відремонтували актовий зал


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатися на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: