Нова Каховка
C

» » Комунальники Таврійська міняють вікна і вхідні двері в під'їздах багатоповерхівок

Комунальники Таврійська міняють вікна і вхідні двері в під'їздах багатоповерхівок

Комунальники Таврійська міняють вікна і вхідні двері в під'їздах багатоповерхівокУ Таврійську житловий фонд готують до осінньо-зимового періоду. Комунальне підприємство «Таврійське ЖЕУ» проводить заміну вхідних дверей та вікон у під'їздах багатоповерхівок, повідомляє місцева міська рада.

 

Минулого тижня комунальники встановили металеві двері в будинках на вул. Садовій, 20 та 22 в селищі Плодове, на вул. Каховській, 65 і Будівельній, 2.

 

На вул. Портовій, 7 працівники ЖЕУ почали встановлювати нові металопластикові вікна.

 

Це вже четвертий будинок, раніше вікна замінили в під'їздах багатоповерхівки на вул. Франко, 11 і в двох будинках на вул. Вокзальній.

Комунальники Таврійська міняють вікна і вхідні двері в під'їздах багатоповерхівок

Наступного тижня нові вікна будуть встановлювати на вул. Портовій, 1 та Незалежності, 7, як було заплановано ще до карантину.

 

Заміна вікон в під'їздах здійснюється за міською програмою модернізації житлового фонду міста. В минулому році з міського бюджету Таврійська для цього було виділено кошти на придбання 40 металопластикових вікон.

 

В першу чергу, комунальне підприємство міняє розбиті вікна. Але в приорітеті багатоквартирні будинки, мешканці яких сумлінно сплачують квартплату.

Комунальники Таврійська міняють вікна і вхідні двері в під'їздах багатоповерхівок


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатися на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: