Нова Каховка
C

» » Комунальники Таврійська міняють вікна і вхідні двері в під'їздах багатоповерхівок

Комунальники Таврійська міняють вікна і вхідні двері в під'їздах багатоповерхівок

Комунальники Таврійська міняють вікна і вхідні двері в під'їздах багатоповерхівокУ Таврійську житловий фонд готують до осінньо-зимового періоду. Комунальне підприємство «Таврійське ЖЕУ» проводить заміну вхідних дверей та вікон у під'їздах багатоповерхівок, повідомляє місцева міська рада.

 

Минулого тижня комунальники встановили металеві двері в будинках на вул. Садовій, 20 та 22 в селищі Плодове, на вул. Каховській, 65 і Будівельній, 2.

 

На вул. Портовій, 7 працівники ЖЕУ почали встановлювати нові металопластикові вікна.

 

Це вже четвертий будинок, раніше вікна замінили в під'їздах багатоповерхівки на вул. Франко, 11 і в двох будинках на вул. Вокзальній.

Комунальники Таврійська міняють вікна і вхідні двері в під'їздах багатоповерхівок

Наступного тижня нові вікна будуть встановлювати на вул. Портовій, 1 та Незалежності, 7, як було заплановано ще до карантину.

 

Заміна вікон в під'їздах здійснюється за міською програмою модернізації житлового фонду міста. В минулому році з міського бюджету Таврійська для цього було виділено кошти на придбання 40 металопластикових вікон.

 

В першу чергу, комунальне підприємство міняє розбиті вікна. Але в приорітеті багатоквартирні будинки, мешканці яких сумлінно сплачують квартплату.

Комунальники Таврійська міняють вікна і вхідні двері в під'їздах багатоповерхівок


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.