Нова Каховка
C

» » Кабмін визначив графік підвищення "мінімалки" в Україні

Кабмін визначив графік підвищення "мінімалки" в Україні

Кабмін визначив графік підвищення "мінімалки" в Україні

Уряд на виконання завдання президента визначило графік підвищення мінімальної заробітної плати в Україні.

 

Як повідомляє прес-служба Офісу голови держави, президент Володимир Зеленський поставив завдання Кабінету міністрів підвищити рівень мінімальної заробітної плати в Україні.

 

"Українці заслуговують на гідну зарплату. Знаю, це нелегко - взяти й підвищити. Однак ми й не шукали легких рішень, коли прийшли до влади", - зазначив голова держави.

 

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль та міністр фінансів Сергій Марченко пропрацювали це питання, зробивши відповідні розрахунки.

 

Голова уряду доповів про попередній графік, згідно з яким будуть підвищувати мінімальну заробітну плату. Зокрема, з 1 вересня цього року вона буде збільшена до 5 тисяч гривень, з 1 січня наступного року - до 6 тисяч гривень, а з 1 липня 2021 року - до 6,5 тисячі гривень.

 

"Виглядає цілком реалістично. Радий, що це можливо реалізувати за рік. Добробут українців - головний показник нашої ефективності", - підкреслив президент.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.