Нова Каховка
C

» » NASA показало відео обертання Сонця за 10 років

NASA показало відео обертання Сонця за 10 років

NASA показало відео обертання Сонця за 10 років

NASA представило тайлапс-відео обертання Сонця, яке охоплює 10-річний період активності зірки. Відео було зроблено зі знімків, які зібрала Обсерваторія сонячної динаміки за 10 років свого існування, повідомляє агентство.

 

Відзначається, що за цей час апарату вдалося зробити 425 мільйонів знімків Сонця. Обсерваторія сонячної динаміки робить знімок зірки кожні 0,75 секунди. А інструмент Atmospheric Imaging Assembly (AIA) робить знімки кожні 12 секунд на 10 різних довжинах хвиль.

 

На представленому відео можна побачити сонячну корону, а також збільшення і зниження активності зірки в ході 11-річного циклу. Крім того, в ролику є і темні кадри, вони викликані тим, що Земля або Місяць приховували Сонце від обсерваторії.

 

Періоди, коли Сонце виявляється не в центрі кадру - це періоди калібрування наукових приладів, а період відсутності даних в 2016 викликаний збоєм в роботі інструменту AIA.

 

 

Вчені з Університету Центрального Ланкширу опублікували знімки Сонця з найвищою роздільною здатністю, яку коли-небудь вдавалося отримати. На них вдалося помітити тонкі магнітні лінії, заповнені розпеченою плазмою.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.