Нова Каховка
C

» » У Райському встановили додаткові водонапірні вежі

У Райському встановили додаткові водонапірні вежі

У Райському встановили додаткові водонапірні вежіРайською сільською радою з метою поліпшення забезпечення жителів села питною водою за кошти сільського бюджету в 2019 році було прокладено нову водопровідну мережу по вулицях Основська, Піщана, Райська та Весела.

 

Цього року для підтримання належного тиску у водопровідній мережі та забезпечення сталого водопостачання,  за кошти Новокаховської ОТГ додатково встановлено дві водонапірні вежі на вулицях Основська та Піщана, підключення яких проводиться відповідними службами, повідомляє відділ Райського старостинського округу.

У Райському встановили додаткові водонапірні вежі
На період проведення пусконалагоджувальних робіт новозбудованої водопровідної мережі, встановлено більш потужний насос на одній із артезіанських свердловин, що дає змогу вирівняти ситуацію, підвищивши тиск води у старій водопровідній системі.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарі

Alex Lats 27 червня 2020 15:50
Башни это хорошо, а почему не написать тарифы на воду? Я слышал, что в селах сейчас хорошо выживают только сельсоветчики и их прихлебатели, остальной сектор уже не может позволить огороды из-за дороговизны воды!...
  • Нравится
  • 1

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.