Нова Каховка
C

» » Близько 6 млн українців без прописки зможуть проголосувати на виборах - ЦВК

Близько 6 млн українців без прописки зможуть проголосувати на виборах - ЦВК

Близько 6 млн українців без прописки зможуть проголосувати на виборах - ЦВК

Близько 6 млн українців отримають право брати участь у виборах завдяки лібералізації процедур зміни місця голосування або визначення чи зміни виборчої адреси. Про це розповів голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко під час пресконференції.

 

“За нашими оцінками, майже 6 млн громадян України отримають можливість голосувати вже на чергових місцевих виборах цього року. Звичайно, ми говоримо про максимально потенційну можливість, для того, щоб скористатися нею, треба буде вчинити ряд нескладних дій щодо визначення або зміни виборчої адреси”, - зазначив Діденко.

 

Так, серед вказаних виборців - понад 1,3 млн тимчасово переміщених осіб, 3,3 млн трудових мігрантів і понад 1 млн осіб, які не мають зареєстрованого місця проживання.

 

Діденко пояснив, що ЦВК уже ухвалила три порядки, згідно з якими спрощуються процедури тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси; зміни виборчої адреси за місцем фактичного проживання та визначення місця виборчої адреси для осіб, які взагалі не мають офіційної реєстрації.

 

Крім того, голова ЦВК додав, що на розгляді у парламенті знаходиться законопроект, що передбачає можливість відмови від підтверджувальних документів для зміни виборчої адреси.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.