Нова Каховка
C

» » В Новій Каховці почастішали випадки крадіжок автомобілів

В Новій Каховці почастішали випадки крадіжок автомобілів

Новокаховський відділ поліції повідомляє, що останнім часом  почастішали випадки крадіжок автомобілів. Жертвою автокрадіїв може стати як власник стареньких жигулів, так і дорогої іномарки.

 

Для того щоб уникнути крадіжки автомобіля правоохоронці рекомендують дотримуватися кількох певних правил.

 

 

1. У більшості випадків, автомобілі викрадають від будинків, з території житлових дворів, або з проїжджої частини, де зазвичай залишають свої автомобілі автолюбителі, у зв'язку з чим намагайтеся припаркувати свій автомобіль у місці, де ви зможете спостерігати, визирнувши у вікно. Варто сказати, що класичні моделі Вазів часто не обладнані сигналізацією. 
Співробітники поліції просять власників «Жигулів» виявити підвищену увагу до свого майна. Не залишати транспортний засіб у погано освітленому і не переглядному з вікна місці. Якщо ви помітили спробу викрадення – негайно повідомляйте в поліцію і по можливості максимально розгляньте зловмисників. Не намагайтеся самостійно припинити спробу викрадення – це може бути небезпечно. Якщо ви стали очевидцем вчинення злочину, телефонуйте в чергову частину поліції за телефонами 102, (05549) 9-04-09, 0957710599, 0958231140.
 
 
2. Під час зупинок, навіть якщо Ви знаходитесь не далеко від автомобіля, не залишайте ключі в замку запалювання та  тримаєте в закритому стані, вікна, двері, капот і багажник.
 
 
3. Не залишайте на видних місцях, в салоні автомобіля цінні речі, які можуть привернути зловмисників.
 
 
4. Встановіть на автомобіль протиугінний пристрій. Найкращий варіант, коли на автомобілі присутня, як електронна система безпеки (сигналізація), так і механічний протиугінний пристрій, якийв разі взлому сигналізації не дасть викрадачам заволодіти вашим авто. Встановлення протиугінних пристроїв краще довірити кваліфікованим фахівцям, з хорошою репутацією!
 
 
5. По можливості, у потаємних місцях, зробіть маркування деталей, скла, що значно зменшить ймовірність викрадення, з метою розбору автомобіля на запчастини.
 
6. Якщо, з якихось обставин Ваш автомобіль більше стоїть на місці, то намагайтеся, частіше відвідувати його. Створюйте ефект постійної присутності господаря. Відкривайте двері, заглядайте в салон, багажник, моторний відсік, при цьому перевіряючи чи все в наявності.
Пам'ятайте, що найчастіше викрадають автомобілі, господарі яких довго не підходять до них. Якщо ж Ваш автомобіль знаходиться на транзитних номерах, не залишайте його без нагляду, намагайтеся паркувати його тільки на стоянках, що охороняються. Пам'ятайте, що технології угонів автотранспорту різноманітні, бути чи не бути жертвою автокрадіїв залежить тільки від Вас!
 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.