Нова Каховка
C

» » SpaceX побудує плавучі космодроми для запуску космічних кораблів

SpaceX побудує плавучі космодроми для запуску космічних кораблів

SpaceX побудує плавучі космодроми для запуску космічних кораблів

Компанія SpaceX побудує плавучі космодроми для запуску кораблів Starship. Як повідомив в Twitter Ілон Маск, вони будуть призначені для запуску кораблів до Місяця і Марса, а також надзвукових подорожей по нашій планеті.

 

Компанія відкрила вакансії для фахівців, які допоможуть їй у реалізації цього проекту.

 

"SpaceX була заснована з вірою в те, що майбутнє, в якому людство досліджує зірки, докорінно більш захоплююче, ніж те, де цього не відбувається. Сьогодні SpaceX активно розвиває технології, щоб зробити це можливим, з кінцевою метою зробити життя людей на Марсі можливим", - говориться в повідомленні про підбір фахівців.

 

У кінці квітня SpaceX вдалося провести перші успішні комплексні випробування тиском для проєкту Starship. Попередній зразок SN3 зруйнувався під час тестів на початку квітня. Ще одні випробування завершилися невдачею 29 лютого. Прототип Starship розірвало в нижній частині, його уламки підкинуло на 10-15 метрів вгору. Четвертий прототип корабля вибухнув під час випробувань в кінці травня.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.