Нова Каховка
C

» » Прес-конференція Андрія Дяченко з обмовками за Фрейдом

Прес-конференція Андрія Дяченко з обмовками за Фрейдом

Прес-конференція Андрія Дяченко з обмовками за ФрейдомВ прес-клубі «Нового дня» 9 червня відбулась прес-конференція голови Каховської міської ради Андрія Дяченко. Хоча, важко назвати цей «крик душі»  справжньою прес-конференцією…


Дивним здається хоча б той факт, що, за словами Дяченка, мета заходу – повідомити партійних очільників Юлію Тимошенко та Андрія Садового про діяльність Каховських представників партій «Батьківщина» та «Самопоміч».

 

Та виникає ряд логічних питань: чому міський голова не звернувся «на пряму» до керівників партій; чому звітує про діяльність своїх опонентів, а не ділиться з журналістами результатами своїх здобутків як міського голови. І, нарешті, навіщо пан Дяченко розповідає безліч різноманітних «фактів» про  представників політичної громади, підтримкою яких так і не зміг заручитися, і про що він неодноразово повідомляв в газеті «Каховські новини» (колишній головний редактор якої, а за сумісництвом однопартієць Каховського міського голови Садова, чомусь допомагала вести бесіду каховському міському голові під час його ж прес-конференції).

 

Присутні журналісти висловили свої думки про те, що Андрій Дяченко подібними діями лише підкреслює свою неспроможність в управлінні на місцях, наведенні ладу, про який з великим запалом говорить. Заяви Андрія Дяченко про те, що йому заважають працювати різні фінансові групи та деякі представники громади викликають тільки почуття жалю. Але шукати підтримки у спільноти подібним шляхом - не рівень самодостатнього, розумного лідера.

 

Все ж таки, бігцем згадавши про власні досягнення в управлінні містом, Андрій Дяченко обмовився «за Фрейдом»: «займаємося легалізацією таксі…адже один з представників політичної партії має бізнес в цій сфері». На жаль, визнавши таким чином, що зводить особисті рахунки з представниками інших партій в місті.

 

Не зміг дати ґрунтовної відповіді міський голова й на питання, чому на голосування він двічі виносить одних й тих самих кандидатів на посаду його заступників. Адже, такі кроки точно не сприяють налагодженню діалогу, на відсутність якого він скаржився).

 

Зі слів Андрія Андрійовича виходить, що взаємодія з «Опозиційним блоком» інших партій є не природньою. Хоча, демократія – це рівність всіх обраних народом представників у їх політичній діяльності. Але в Каховці діюча влада демократію розуміє по своєму: голосування блокує амбітне бажання Дяченка ізолювати окремі партії від участі у діалозі на благо розвитку Каховки. Можливо, через те, що сам не здатний його вести. 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.