Нова Каховка
C

» » У Бериславі підраховують збитки від карантину

У Бериславі підраховують збитки від карантину

У Бериславі підраховують збитки від карантину

Збитки від запроваджених під час карантину обмежень підраховують у Бериславі. За словами міського голови Олександра Шаповалова, тут істотно впали податкові надходження. Причому, деякі пільги для підприємців встановила сама міська рада.

 

– У квітні і травні ми наполовину зменшили ставки єдиного податку для І і ІІ групи платників. З відповідним клопотанням виступили самі підприємці і депутати міськради. Ми розглянули його на засіданні нашої бюджетної комісії і затвердили тимчасові пільги на сесії міськради. Ми пішли назустріч підприємцям, розуміючи, що держава обмежила їхню роботу, не запропонувавши ніяких компенсацій. Те саме стосується і надходжень до місцевих бюджетів з оренди та податку на землю. Держава без згоди громад надала такі пільги бізнесу, не надавши їм жодної грошової підтримки, – розповів міський голова.

 

Водночас у Бериславі різко впала оплата за комунальні послуги – передусім, за водопостачання. Як каже Олександр Шаповалов, міськрада намагається підтримати водоканал як може.

 

– Загалом з бюджетом нічого гарного нема. Але сам карантин ми прожили нормально, боролись з коронавірусом як могли. Все, що держава від нас вимагала, ми робили, – підсумував він.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.