Нова Каховка
C

» » Facebook буде позначати повідомлення ЗМІ, які контролюються державою

Facebook буде позначати повідомлення ЗМІ, які контролюються державою

Facebook буде позначати повідомлення ЗМІ, які контролюються державою

Соціальна мережа Facebook почне позначати повідомлення, опубліковані ЗМІ, які контролюються державою. Рішення про те, чи підпадають ЗМІ під цей критерій, будуть прийматися на основі фінансування та структури медіакомпаній, а також відкритих джерелах звітності про них.

 

"Ми забезпечуємо більшу прозорість цих видавництв, тому що вони поєднують вплив медіаорганізації зі стратегічною підтримкою держави, і ми вважаємо, що люди повинні знати, якщо новини, які вони читають, виходять від видань, які можуть знаходитися під впливом уряду", - написав у своєму блозі глава відділу кібербезпеки Facebook Натан Глейхер.

 

Відмітка спочатку з'явиться на сторінці ЗМІ, а потім – і в повідомленнях, які з'являються в стрічці новин. Визначення Facebook для ЗМІ контрольованих державою було розроблено у співпраці з експертами та організаціями в галузі ЗМІ, управління, прав людини. ЗМІ, які будуть відзначені як контрольовані державою, зможуть оскаржити цей статус.

 

Серед ЗМІ, які отримають маркування, - Russia Today, Sputnik, Xinhua News і Philippine News Agency.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.