Нова Каховка
C

» » Бериславській район зберіг заклади медичної допомоги

Бериславській район зберіг заклади медичної допомоги

В Бериславському районі зберегли всі фельдшерські пункти та амбулаторії.

 

За словами головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Ігоря Абрамова, сучасна структура медичних закладів району має розгалужену мережу яка налічує 22 фельдшерські пункти та 15 амбулаторій. Що характерно, за час медичної реформи, коли в інших районах однин за одним зникали фельдшерські пункти та закривались амбулаторії, в Бериславському всі заклади охорони здоров’я збережено.  Всі вони тепер входять в єдину структуру ПМСД.

 

Довідково: В закладі працює 270 працівників з них 172 це медичний персонал. Первинну медичну допомогу населенню району надають 28 лікарів та 143 молодших медичних спеціаліста з відповідною освітою. Це лікарі з вищою та першою кваліфікаційною категорією.

 

В період з 15.06.2015 по 15.06.2016 роки на розвиток матеріально-технічної бази мережі закладів було залучено більше 310 тисяч гривень, з бюджетів сільських рад. За ці кошти в сільські амбулаторії були придбані електрокардіографи, комп’ютерна техніка, лабораторне обладнання, меблі та виконані поточні ремонти.

 

За минулий рік та за перше півріччя 2016 року з районного бюджету було виділено майже мільйон гривень на забезпечення медикаментами. В районному бюджеті заплановано виділити кошти в сумі 90 тис.грн. на придбання ліків для учасників та інвалідів ВВВ і категорії УБД. Окремим рядком в районному бюджеті передбачені кошти на придбання ліків для учасників АТО, загалом на суму 30 тис.грн.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів