Нова Каховка
C

» » Близько 90 новокаховчан зможуть працевлаштуватися на новому асфальтобенному заводі

Близько 90 новокаховчан зможуть працевлаштуватися на новому асфальтобенному заводі

Близько 90 новокаховчан зможуть працевлаштуватися на новому асфальтобенному заводіПредставник ПрАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56» Сергій Садовський розповів про будівництво заводу з виготовлення асфальтобетону в Новій Каховці.

 

Про це повідомляє офіційний сайт виконавчого комітету міської ради.

 

Завод зареєстрований у Новокаховському управлінні ГУ ДПС як структурний підрозділ Хмельницького ШБУ-56, отже, громада може розраховувати на надходження до місцевого бюджету коштів від нового платника податків. Завдяки співпраці з міською владою питання придбання майна та оренди земельної ділянки на пільгових умовах на час будівництва були вирішено у найкоротші терміни. Вже до кінця червня, за умови сприятливих погодних умов, компанія планує завершити монтаж обладнання та розпочати роботу.

 

На працевлаштування на заводі можуть розраховувати близько 90 місцевих мешканців, при цьому підприємство має намір забезпечити їх навчання. Виробництво на асфальтобетонному заводі є майже повністю закритим і автоматизованим процесом, який, до того ж, супроводжується ретельною очисткою.

 

За словами Сергія Садовського, підприємство сертифіковане на відповідність найсуворішим європейським стандартам.

 

ПрАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56» — підприємство з понад 50-річним досвідом роботи в галузі будівництва та ремонту автомобільних доріг. Філії підприємства успішно працюють у Рівненській, Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій областях. Підприємство виконує роботи із планування та розроблення земляного полотна, із влаштуванням конструктивних шарів з щебеневих матеріалів, також влаштування покриття із високоякісної асфальтобетонної суміші, виготовленої на власних заводах з додаванням модифікаторів бітуму та з подальшим укочуванням дорожніми катками.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарій

Alex Lats 6 червня 2020 07:49
90е вернулись? Украину превратили в рабочий концлагерь, где тот кто ворует миллионами не только получает ордена и почет, а еще и делает что хочет! Вот и заводик частный строят без доков, без экологических выводов. А лохам вешают, что рабочие места будут! Этот завод убьет большую часть населения, гробы вам будут, а не рабочие места!
  • Нравится
  • 0
Игорь 6 червня 2020 08:27
Alex Lats,
Какие гробы? У нас работает один асфальтный завод, и что-то гробов я не наблюдаю.
  • Нравится
  • 0

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.