Нова Каховка
C

» » В Бериславському районі провели військово-патріотичну гру «Сокіл («Джура»)

В Бериславському районі провели військово-патріотичну гру «Сокіл («Джура»)

На території дитячого закладу оздоровлення та відпочинок «Старт»  Бериславської районної спортивної школи ім. В.К. Сергеєва з 3 по 7 червня проходив другий обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл («Джура»)

 

Митою заходу є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

 

Протягом п’яти днів двадцять команд Херсонської області гідно захищали честь своїх районів з різних видів змагань та конкурсів, за результатами яких  призові місця в загальному заліку посіли:

 

І місце – команда Чаплинського району "Турбаївці”;

 

ІІ місце – команда Скадовського району "Сіроманці”;

 

ІІІ місце – команда м. Нова Каховка "Орлята”.

 

Переможці цьогорічної гри – команда «Турбаївці» Чаплинського району, окрім кубків, грамоти та медалей  отримала 3000 грн з призового фонду. Також команда отримала перехідну булаву та шаблю, яку вручили представники громадської організації «Товариство воїнів-учасників, ветеранів  АТО на Сході України. Саме ця команда-переможець представить Херсонщину на Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі "Джура”.

 

Справжнім подарунком для всіх присутніх став показовий виступ працівників кінологічного центру, спецпідрозділів роти поліції особливого призначення та відділу швидкого реагування Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

 

Організатори та учасники великого патріотичного дійства натхненно та наполегливо втілювали  виховний  ідеал гри «Джура», який ґрунтується на  ідейних засадах  козацько-лицарського кодексу честі.

 В Бериславському районі провели військово-патріотичну гру «Сокіл («Джура»)

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів